אודות

משכנתא אינפו מי אנחנו?

משכנתא אינפו הינה חברה המרכזת יועצי משכנתאות מהטובים ביותר בישראל. במשכנתא אינפו מתמחים בשירותי ייעוץ וליווי לאנשים הלוקחים משכנתאות מסוגים שונים. ייעוץ זה מבטיח לכם כי תקבלו את תנאי המשכנתא הטובים והמתאימים ביותר עבורכם, כך שתשלמו את המינימום הנדרש – לא שקל יותר!

 

מי צריך יועץ משכנתאות?

עולם המשכנתאות הינו מורכב ומסובך ומכיל דיוקים רבים. תחום המשכנתאות משתנה חדשות לבקרים, ובכל מספר חודשים נכנסים משתנים שונים שיש להתייחס אליהם. אנו, היועצים של משכנתא אינפו, מתחייבים למצוא עבורכם את תמהיל המשכנתא המתאים ביותר עבורכם, ונוודא כי תדעו על כל האותיות הקטנות בהלוואה אותה אתם לוקחים.

 

משכנתא אינפו החזון

מחירי הדירות בישראל מקשים מאד על זוגות צעירים לרכוש דירה משל עצמם. אנו, במשכנתא אינפו, מבקשים להקל על זוגות אלה, ולהציע בפניהם את המשכנתא המתאימה ביותר עבורם, דבר אשר יהפוך את סיפור רכישת הדירה לאפשרי ובר השגה, לכל אדם בכל מצב.

 

יועץ משכנתא חוץ בנקאי אובייקטיביות מובטחת

בנקים רבים מציעים שירותי ייעוץ למשכנתאות, אולם חשוב לדעת כי לכל יועץ בנקאי יש אינטרס, והוא שתיקחו את המשכנתא דרך הבנק אותו הוא מייצג. מכיוון שכך, מסלולי המשכנתא אשר יוצגו בפניכם ישרתו את האינטרס של הבנק ולא תמיד יהיו הטובות והמתאימות ביותר עבורכם. אנו במשכנתא אינפו מבטיחים לכם שירותי ייעוץ אובייקטיביים לחלוטין, ומבטיחים לכם כי האינטרס היחיד העומד לנגד עינינו הוא אתם, הלקוחות.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו אותו עם החברים

אוהד ויס יועץ משכנתאות
אהד ויס - יועץ משכנתאות

משכנתא אינפו:
יועצי המשכנתאות הטובים בישראל

נשמח לעזור לך!

1. משאירים פניה באתר

2. מקבלים שיחת ייעוץ ראשונית

3. מקבלים ייעוץ משכנתאות וליווי במידת הצורך

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:

ליצירת קשר בוואצפ אנא רשמו את המספר שלכם