ארד משכנתאות

אתר זה אינו קשור ל- קבוצת ארד, לפניכם מידע בלבד אודות בנק לאומי, ליצירת קשר עם ההקבוצה חייגו: 072-2370055

 

מעוניינים לרכוש דירה? כמובן שלא תוכלו לעשות את זה ללא המשכנתא. אחרי הכל, המדובר הוא בסכומי כסף אדירים המגיעים למליוני שקלים, ולא ניתן להשיג אותם למעט בדרך של שיעבוד הנכס כבטוחה להחזרת ההלוואה.

חברת רבות בארץ מתעסקות בתחום המשכנתאות, והן מנהלות למעשה את כל התהליך: החל מהבירור על ההצעה הזולה ביותר, דרך פנייה לבנק בפועל לצורך ביצוע ההלוואה ועד לליווי תמידי של הלקוח במעמד התשלומים. "ארד משכנתאות" היא אחת החברות המובילות, בהקשר הזה.

ארד משכנתאות

אודות ארד משכנתאות

ארד משכנתאות מנוהלת על ידי רונן עקיבא- כלככלן בכיר, מאמן אישי ועסקי ויועץ משכנתאות בעל ניסיון של שנים. ההתמחות העיקרית של החברה הוא בתחום הייעוץ למשכנתאות, בו היא מעמידה לרשותו של הלקוח צוות יועצים נרחב.

צוות זה כולל, מעבר ליועצי המשכנתאות, גם כלכלנים מהשורה הראשונה. הם עוקבים אחר התמורות בשוק הנדל"ן הישראלי והעולמי, ומתאימים את העזרה ללקוח לפיהן.

 

מדוע חשוב להשיג ייעוץ למשכנתאות?

בואו נחזור מספר צעדים אחורה. לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הכלכליות החשובות ביותר שאדם לוקח בחייו, אם לא החשובה מכולן. צריך לזכור שמדובר בסכומי כסף אדירים, ובעסקה אשר נמשכת ברוב המקרים עשרות שנים. עסקה לא טובה, לכן, פירושה פגיעה אנושה בחשבון הבנק.

מן העבר השני, הרי שהתנהלות נכונה יכולה להביא דווקא לחיסכון ארוך טווח. תפיסת העבודה של אנשי ארד משכנתאות, לכן, היא שניתן לפעול תמיד לצורך השגת העסקה הטובה ביותר: הן מבחינת תנאי המשכנתא, והן מבחינת ההתנהלות מול בנקים למשכנתאות וגורמים שונים, והתמקחות עם הבנק.

 

ייעוץ אמיתי – ולטובת הלקוח

יש להדגיש כי לא קשה להשיג ייעוץ למשכנתאות. בכל בנק ישנו צוות מומחים, שינסו להתאים ללקוח את המסלול האידיאלי עבורו, לכאורה. הבעיה היא שאותם יועצים אינם רואים דווקא את טובת הלקוח לנגד עינם: אחרי הכל, האינטרסים של הבנק (ובכלל זה הרצון למקסם רווחים על חשבון הלקוח), מניעים כמעט תמיד את הפקיד.

לארד משכנתאות, כיאה לחברה חיצונית המייעצת בתחום, אין כל זיקה לבנקים. טובת הלקוח היא היחידה שמניעה את אנשי החברה, על כל המשתמע מכך.

מעבר לכך, הרי שההתנהלות הזו מול הבנקים חוסכת מאמצים וזמן רב עבור רוכש הדירה. כל המגעים עם הבנקים נעשים על ידי אנשי ארד משכנתאות, והלקוח נמנע מהתעסקות בנושאים שאינם נהירים לו כלל וכלל.

 

סיוע בהתאמה אישית

הייעוץ של ארד משכנתאות מתחיל קודם כל מלמידת מצבו הפיננסי של רוכש הדירה, כמו גם התנאים הייחודיים של כל נכס ומבנה. המשא ומתן מול הבנקים השונים מתנהל בזיקה לתנאים אלה, ובעיקר היכולת של הלקוח להחזיר עם השנים את ההלוואה שזה עתה ניתנה לו.
הנושאים אשר עולים על הפרק מקיפים את כל עולם המשכנתאות: מחזור משכנתא, משכנתא הפוכה, גרירת משכנתא וכן הלאה.

קהל הלקוחות של ארד משכנתאות כולל לא רק אנשים פרטיים מהמגזר הפרטי, אלא גם ליווי של פרוייקטים וקבוצות רכישה. מקרים מסוג אלה, הנחשבים לסבוכים ביותר בנוף המשכנתאות הישראלי, מצריכים עוד יותר את הסיוע המקצועי של אנשי אדר משכנתאות.

 

כך מתחיל הייעוץ

בדומה לחברות אחרות המעניקות ייעוץ בנושאי משכנתא, תחילת הדרך המשותפת של לקוחות ועובדי אדר משכנתאות מתחילה בפגישת ייעוץ. זו נערכת ללא תשלום או התחייבות מצד הלקוח, ובה נקבעת דרך ההתנהלות המשותפת עד לשלב הרכישה- וזאת בהתאם לגודל הנכס, למחירו וליכולותיו הכספיות של הרוכש.

משרדי החברה ממוקמים ברמת ישי, כאשר יצירת קשר עם אנשיה אפשרית גם דרך מספרי הטלפון של החברה, דואר אלקטרוני ואפילו עמוד הפייסבוק שלה.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו אותו עם החברים