איך לבדוק כמה ביטוחי משכנתא יש לכם

כאשר לקחתם משכנתא כחלק מהחלום לרכוש בית בעתיד, התחייבתם גם לעשות ביטוח משכנתא.

איך לבדוק כמה ביטוחי משכנתא יש לכם ומה הם כוללים? כל התשובות במאמר זה.

איך לבדוק כמה ביטוחי משכנתא יש לכם

מה כולל ביטוח המשכנתא?

ביטוח המשכנתא כולל שני רכיבים עיקריים: ביטוח חיים וביטוח מבנה. כלומר, אם חס וחלילה אחד הלווים נפטר ולא תהיה אפשרות לפרוע את ההלוואה בעתיד, או אם המבנה ייפגע באופן חמור מנזקים כך שערכו ייפגע, ביטוח המשכנתא מאפשר התמודדות עם הבעיות הכרוכות בסיטואציות האפשריות האלו.

 

לא זוכרים כמה ביטוחי משכנתא יש לכם? אל חשש!

בדיוק בשביל מקרים כאלו קיים האתר של הר הביטוח. אתר זה מאגד בתוכו את כלל המידע שאתם צריכים לקבל לגבי הביטוחים שיש לכם. מעבר לביטוחי משכנתא, ייתכן ואף מובן מאליו כי יש לכם ביטוחי בריאות, ביטוחי חיים וביטוחי רכב – אך איך תדעו כמה, מאלו חברות, ושלא חס וחלילה יש לכם כפל ביטוחי? כל המידע נמצא באתר הר הביטוח.

 

מה זה אומר כפל ביטוחי: כל התשובות

סוכני ביטוח רבים יכולים להתקשר אליכם במהלך חייכם ולנסות למכור לכם ביטוחים שונים. ייתכן מאוד שאפילו הסכמתם להיות מבוטחים בכמה מקומות שונים, בלי לשים לב לכך: אולי עברו כמה שנים ולא זכרתם שאתם כבר מבוטחים, אולי חשבתם שעברתם לחברה אחרת אך בפועל אתם ממשיכים לשלם לחברה הקודמת. בכל מקרה, מצב של כפל ביטוחי גורם לכם להפסד כספי רב, שכן אתם משלמים למספר מקומות בפועל ומקבלים כיסוי ביטוחי אחד ויחיד. למה לכם להיקלע למצב מביש כזה? כדי להבטיח שתהיו בקיאים בכמות הביטוחים שלכם וכדי להימנע מכפל ביטוחי, כדאי להיכנס לאתר של הר הביטוח ולבדוק את כל פרטי הביטוחים שלכם.

המידע שאפשר למצוא באתר הר הביטוח

לא רק ביטוחי משכנתא אלא גם ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות, ביטוחי דירה וביטוחי רכב. כל המידע לגבי העבר הביטוחי שלכם נמצא באתר של הר הביטוח וממנו תוכלו לדעת איך ליצור קשר עם חברות הביטוח, כמה אתם משלמים בעבור כל ביטוח, ואילו תביעות תבעתם את הביטוח.

 

מה אני עושה עם המידע שמצאתי באתר הר הביטוח?

יש לקחת בחשבון כי ייתכן ותגלו שקיימות תביעות ששכחתם מקיומן או שקיים כפל ביטוחי. לשם כך יש להיות מצויים בפרטים של הביטוחים שלכם, לעשות סדר בכל הביטוחים ולהבין מה פרטי כל ביטוח ומה הוא כולל. אם אתם חשים מבולבלים לנוכח המידע הרב שגיליתם, כדאי להיעזר בשירותים מקצועיים שינתחו עבורכם את המידע הביטוחי וייעצו לכם מה כדי לעשות בהמשך.

 

לסיכום

באתר הר הביטוח נמצאות כל התשובות לגבי הביטוחים שיש לכם, כדוגמת ביטוחי משכנתא, הכוללים שני רכיבים: ביטוח מבנה וביטוח חיים. המידע באתר הר הביטוח יספק לכם תמונת מצב לגבי הביטוחים שלכם ופרטיהם.

 

מטבעות ובית מעץ

מה היה לנו עד עכשיו?

הכתבה עזרה לכם?
שתפו אותו עם החברים

אוהד ויס יועץ משכנתאות
אהד ויס - יועץ משכנתאות

משכנתא אינפו:
יועצי המשכנתאות הטובים בישראל

1. משאירים פניה באתר

2. מקבלים שיחת ייעוץ ראשונית

3. מקבלים ייעוץ משכנתאות וליווי במידת הצורך

נשמח לעזור לך!

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:

ליצירת קשר בוואצפ אנא רשמו את המספר שלכם