דייר סרבן

דיירים נוראים יכולים להפוך את העבודה שלך כבעל בית לקשה ביותר. חלקם משלמים שכר דירה בסוף כל חודש, בעוד שאחרים אינם זהירים ופוגעים ברכושכם. לחלקם יש את המחשבה להתווכח עם כל מילה שיוצאת מהפה שלך, גם כשאתה סביר לחלוטין.

אם היית בעל בית במשך זמן מה, אתה יודע בדיוק על מה מדובר. רוב בעלי הבית מתמודדים עם הטרחה להתמודד עם דיירים קשים בשלב מסוים, וזה לא קל.

אך למרבה המזל, לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם להתמודד עם דייר סרבן:

דייר סרבן

לשמור על רוגע ואובייקטיביות

קל לכעוס כשדיירים גורמים לבעיות. עם זאת, להיות עם ראש חם, רק יחמיר את המצב. וודא שהמחשבות שלך לא מוצפות ברגשות כשאתה מדבר עם הדיירים שלך על הבעיות שהם גורמים לך. אם תצטרך, קח קצת זמן להירגע – אולי תרצה לישון על המצב לפני שתנקוט בפעולה מיידית אם גם אתה מוכן לעבוד.

 

חשוב לשמור על תיעוד של כל הרשומות

אחת הדרכים הטובות ביותר להימנע מסכסוך עם הדיירים שלך היא לשמור רישומים כתובים על כל דבר. בעוד שפעולה זו תגדיל מעט את עומס העבודה שלך, זה גם יפחית את הסיכוי של דייר רע לנסות לערער על חיוב או משהו אחר איתך. אז זה בהחלט שווה את הבעיה.

 

למד את הדיירים כיצד עליהם להתייחס אליכם

מערכת היחסים של השוכר / בעל הבית דומה לכל מערכת יחסים אחרת – הפעולות שלך צריכות לשקף את האופן שבו אתה מצפה שתטופל. אחרת, תמצאו את הדיירים שלכם מנצלים אתכם.

לדוגמה, אם אינך נוזף בדייר באופן מיידי על כך שלא שילם את שכר הדירה במועד, הוא יתחיל לחשוב שהוא יכול להתחמק עם ביצוע איחור בתשלומים. מצד שני, אם אתה עומד איתן מאחורי הכללים שלך, אתה תמצא את עצמך מתמודד עם הרבה פחות טרדות.

אם אכן תנקוט בפעולה ועדיין אינך מצליח להשיג את התוצאות הרצויות מהדיירים שלך, המשך לעקוב אחריהם. פעולה זו תודיע לשוכר כי אינך מתכוון להפיל את הנושא וכי עליו לפתור אותו במהירות או להתמודד עם השלכות שליליות.

 

נסה להפוך את הדיירים לטובתך

אתה יכול להשתמש באסטרטגיית הפגנת חסד עם הדיירים שלך על ידי יציאה מגדרך להיות טוב לב אליהם, בין אם זה אומר להיות סבלני במיוחד, להגיב במהירות לכל דוא"ל / שיחה מהם, או למשהו אחר.

 

בקשו מהדיירים האיומים לעזוב

כאשר הגעת לנקודת השבירה שלך עם דייר, כדאי לך לשקול לבקש מהם לצאת. אמנם יכול להיות קשה לקבל דייר קשה לעזוב מרצון, אך זה לא בלתי אפשרי. אתה יכול פשוט לשלוח להם הודעה בכתב להתפנות, והם ידעו שאתה רוצה שהם יעזבו.

פינוי דיירים אלו יכול להוות בעיה רצינית, לכן מומלץ להתייעץ עם עורך דין סכסוכי שכנים כדי להבטיח שהפינוי יתקיים בצורה נקייה וטובה.

מה היה לנו עד עכשיו?

הכתבה עזרה לכם?
שתפו אותו עם החברים

אוהד ויס יועץ משכנתאות
אהד ויס - יועץ משכנתאות

משכנתא אינפו:
יועצי המשכנתאות הטובים בישראל

1. משאירים פניה באתר

2. מקבלים שיחת ייעוץ ראשונית

3. מקבלים ייעוץ משכנתאות וליווי במידת הצורך

נשמח לעזור לך!

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:

ליצירת קשר בוואצפ אנא רשמו את המספר שלכם