העתיד זה היום! הכירו את הבניינים החכמים

בוודאי כבר שמעתם על בית חכם ומשרד חכם, אם האם שמעתם על בניין שלם חכם? הכירו את העתיד! גלובל קוואלטי מביאה לכם את המילה האחרונה בתחום הבניינים החכמים באמצעות מערכת VIVE האלחוטית. בתוך מספר ימי עבודה וללא הרס או פגיעה בתשתיות, גם הבניין שלכם יהפוך לחכם במיוחד.

 

בניין חכם בתוך מספר ימי עבודה

global quality מציגה את מערכת VIVE האלחוטית אשר מאפשרת להפוך כל בניין לבניין חכם ללא הרס וללא פגיעה בתשתיות. אין צורך להשחיל חוטים בקירות או להתקין מערכות מורכבות כהכנה. המערכת נסמכת על תקשורת וויי פיי והינה אלחוטית לחלוטין. בתוך מספר ימי עבודה, VIVE תאפשר לכם שליטה בתאורה ובמיזוג האויר בכל חדר ובכל חלל מכף ידיכם באמצעות אפליקציה לנייד. התוצאה – בניין קל לניהול, חסכוני באנרגיה, והרבה פחות עבודה לכם, מנהלי הבניין.

 

יתרונותיה של מערכת VIVE

מערכת ויו פותחה על מנת לאפשר מעבר חלק ומהיר ככל האפשר לבניין חכם. אין צורך להכין מראש דבר, והיא מתאימה גם לבניינים קיימים. הדבר היחיד אותו תצטרכו לעשות זה להוריד את האפליקציה לנייד שלכם ומאותו הרגע כל הבניין נמצא בכף ידיכם. להלן יתרונות מערכת VIVE:

 

חסכון משמעותי בכסף

עלויות ההתקנה של מערכת ויו זולות יותר בהשוואה למערכות חוטיות הדורשות החדרת חוטים לקירות ושינוי מערכת התשתיות בבניין.

 

שמירה על היגיינה

כל עובד בבניין מקבל גישה למערכת, כך שהוא יוכל לכוון את התאורה ואת המזגן מן הטלפון הנייד האישי שלו ולא לגעת במפסקים ציבוריים.

 

חיסכון משמעותי באנרגיה

המערכת מצויידת בחיישני תזוזה כך שאם חלל מסויים ריק מאדם, היא מכבה אוטומטית את האור. התוצאה: חסכון אדיר בצריכת האנרגיה של הבניין.

 

מתאימה לכל בניין

המערכת ניתנת להתקנה במשרדים, קניונים, בנייני ציבור, מוסדות רפואיים וחינוכיים ועוד. ניתן להתקין את המערכת כולה במספר ימי עבודה, או לבצע מספר פעימות לאורך תקופה, לנוחותכם.

 

גלובל קוואלטי

חברת גלובל קוואלטי הוקמה במטרה להציג לקהל הישראלי מערכות חכמות לבית ולמשרד במחירים אטרקטיבים במיוחד. המערכות הינן אלחוטיות, קלות להתקנה ופשוטות לשימוש. באמצעות מערכות הבית החכם תוכלו לשלוט דרך הנייד בכל מערכות הבית: התאורה, דוד המים, התריסים החשמליים, האזעקה ומצלמות האבטחה, האינטרקום, מערכות השמע והבידור השונות ועוד. בדרך זו תוכלו לסגור או לפתוח את הדוד גם מחוץ לבית, לצפות בנעשה בו, לשוחח עם השליח המצלצל בדלת ולסגור את כל האורות בבית בלחיצת כפתור אחת. מעבר לחיסכון המשמעותי בהוצאות החשמל בבית, תוכלו להביא להקלה מיידית לכל המתקשים בתנועה שיוכלו לנהל את הנעשה בבית מן הנייד ממיטתם.

 

לסיכום

גלובל קוואלטי משווקת בארץ מערכות בית ומשרד חכמות, וגם מערכות לבניינים חכמים. מערכות הבניין החכם מאפשרת למנהלי הבניין לשלוט במיזוג האויר והתאורה מן הנייד.

מבנה טכנולוגי

 

מה היה לנו עד עכשיו?

הכתבה עזרה לכם?
שתפו אותו עם החברים

אוהד ויס יועץ משכנתאות
אהד ויס - יועץ משכנתאות

משכנתא אינפו:
יועצי המשכנתאות הטובים בישראל

1. משאירים פניה באתר

2. מקבלים שיחת ייעוץ ראשונית

3. מקבלים ייעוץ משכנתאות וליווי במידת הצורך

נשמח לעזור לך!

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:

ליצירת קשר בוואצפ אנא רשמו את המספר שלכם