יועץ משכנתאות בכוכב יאיר

✔️ ליווי לאורך כל התהליך

✔️ חיסכון גדול בתשלומים

✔️ אינטרסים ורצונות הלקוחות במקום הראשון

✔️ יועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי

רוצים משכנתא שתתאים לכם בדיוק?

חייגו עכשיו ליועץ משכנתאות בכוכב יאיר:

077-803-6631

יועץ משכנתאות בכוכב יאיר

ניכר, כי מספרם של יועצי המשכנתאות הולך וגדל ובהתאמה, גם מספרם של האנשים שפונה לקבלת ייעוץ בנוגע למשכנתא – הולך וגדל. עושה רושם, כי אנשים שמעוניינים ברכישת דירה הגיעו למסקנה כי כדאי להם לקבל להיעזר ביועץ משכנתאות, בטרם הגעתם לנציג בנק לשם קבלת משכנתא. כשם שעורך דין יכול לייצג אתכם בנושאים משפטיים, כך יועץ משכנתאות בכוכב יאיר יכול לייצג את האינטרסים והכוונות שלכם בפני הבנק, בנוגע לקבלת משכנתא.

 

מהי משכנתא?

בהתמקדות בפירוש המושג "משכנתא", ניתן לומר כי מדובר בהלוואה אשר מטרתה לאפשר לכם לרכוש דירה, גם אם אין בידיכם את הסכום המלא הנדרש לרכישה. המשכנתא ניתנת לכם תמורת שעבוד הדירה לבנק, עד לביצוע החזר מלא של תשלומי המשכנתא.

לרוב, משכנתא היא הלוואה גדולה, אשר עשויה לנוע בטווח של בין אלפי למיליוני שקלים, כאשר הקונה, שקיבל את ההלוואה, נדרש להחזיר לבנק את הקרן, שזהו הסכום המקורי של המשכנתא ובנוסף, גם את הריבית שמצטברת במהלך שנות החזר המשכנתא.

ייתכנו מצבים שבהם סכום הריבית מצטבר, עד כדי כך שיכול להתקרב לסכום הלוואה המקורית. המטרה של הקונה, באופן כללי, הינה להקטין את הסכום שיידרש הוא לשלם בגין הריבית. אולם, לא תמיד יש בידיו את הידע הנדרש שבאמצעותו יכול הוא להתמקח עם הבנקאי, בכדי לקבל את תנאי עסקת המשכנתא הטובים והכדאיים ביותר עבורו.

החל מינואר 2021, יצא חוק שלפיו, אפשר לקחת משכנתא מהבנק כאשר 2/3 ממנה יכול להילקח בריביות משתנות. הדבר עשוי להפוך את תכנון תמהיל המשכנתא ע"י הבנק, למורכבת יותר ממה שהיה עד אז. הבנקים השונים מנסים להתמודד עם בניית תמהיל המשכנתא העדכנית הזו, תוך ניסיון לשמור על רווחיהם, אך ניכר כי הסיטואציה עשויה ליצור בלבלול וחוסר וודאות, אותם יכול לפתור יועץ משכנתאות.

 

פנייה ליועץ משכנתאות בכוכב יאיר

פתרון לבניית תמהיל משכנתא באופן אופטימאלי וכדאי עבור מבקש המשכנתא, יכול להציע יועץ משכנתאות בכוכב יאיר. בנוסף, יכול הוא לעזור גם בהתמודדות עם שאלות וקשיים נוספים שעלולים לעלות בתהליך בקשת המשכנתא מהבנק.

הביקוש מצד רוכשי דירות, לקבל משכנתאות בתנאים טובות ובריביות נמוכות ככל האפשר, הופך את תחום ייעוץ משכנתאות לפופולארי יותר ויותר, כאשר יועץ משכנתאות בכוכב יאיר עשוי לתת ללקוחותיו ליווי מקצועי, החל מפנייתם אליו ועד לשלב קבלת המשכנתא מאת הבנק.

 

קבלת שירות מיועץ משכנתאות בכוכב יאיר

ככלל, יועץ משכנתאות בכוכב יאיר הינו גורם עצמאי, שלא תלוי בבנק מסוים ותמורה לתשלום שהוא מקבל מלקוחותיו, הוא מעניק להם שירות שמטרתו לסייע עבורם בניהול ענייניהם מול הבנק. באופן כללי, ועץ משכנתא בכוכב יאיר מעניק כמה שירותים, אשר כוללים בין היתר:

  1. יעוץ בנוגע לתמהיל משכנתא טוב.
  2. ביצוע משא ומתן אל מול הבנק (שאמור לתת משכנתא ללקוח) במטרה להשיג את הריביות המשתלמות עבור הלקוח.
  3. עזרה בקבלת משכנתא לאנשים שלא הצליחו לקבלה בכוחות עצמם. עקב תקופת הקורונה, הבנקים נהיו חשדנים יותר כלפי לקוחות המגיעים לבקש משכנתא, בשל רמת הסיכון הכרוכה בנתינת המשכנתא. במצבים אלה, יועץ משכנתאות בכוכב יאיר יכול לעזור ללקוח המסורב לקבל את המשכנתא המיוחלת, בדרכים מקצועיות.
  4. יועץ משכנתא בכוכב יאיר גם בודק עבור לקוחותיו את כדאיות העסקה שבה הם מעוניינים ובנוסף גם את הסדרי התשלומים שלהם בנוגע אליה.
  5. יועץ משכנתא בכוכב יאיר גם מעניק יעוץ בנוגע להלוואות אחרות שמטרתן לסייע ללקוחות בעסקת המשכנתא.
  6. הוא מלווה את לקוחותיו לכל אורך תהליך קבלת המשכנתא, בכל היבטיו ובפרט, בכל הקשור להשגת מסמכים ואישורים שנדרשים.
  7. במסגרת שירותיו, יועץ משכנתאות בכוכב יאיר גם מעניק סיוע במחזור משכנתא או לחילופין, בשיפור תנאי המשכנתא הקיימת עבור לקוחותיו.

 

במה שונה יועץ משכנתאות בכוכב יאיר מיועץ משכנתא של הבנק?

עשויה להתעורר השאלה: מדוע לשלם כסף ליועץ משכנתאות כשאפשר לקבל את השירות בנוגע למשכנתא מיועץ משכנתא בבנק?

בעוד שיועץ משכנתא בכוכב יאיר עובד עבור לקוחותיו, תמורת קבלת תשלום מהם, כאשר האינטרס שלו הוא לרצות את לקוחותיו ולהרוויח דרכם עוד לקוחות נוספים, יועץ משכנתא של הבנק עובד למטרת רווחיו של הבנק, בעודו מתוגמל במשכורותיו בעמלות הנגזרות מרווחיו של הבנק. מכאן, שיועץ משכנתא של הבנק עובד לשם מטרה עיקרית והיא – לשווק ללקוחות את שירותי הבנק שבו הוא עובד.

בנוסף, בעוד שיועץ משכנתא בכוכב יאיר יכול לתת יעוץ בנוגע למשכנתאות של בנקים שונים ובכך לחשוף בפניכם כמה אפשרויות ללקיחת משכנתא, יועץ משכנתא בבנק כפוף לבנק שבו הוא עובד ולפיכך, הוא יכול להציע ללקוחותיו אך ורק את שירותיו של הבנק שאותו הוא מייצג.

עובדה זו עשויה ליצור מצב שבו לקוחות המעוניינים לבדוק אופציות שונות לקבת משכנתא, יאלצו לגשת לכמה בנקים ולקבל יעוץ מאת נציג הבנק, בכל פעם מחדש ובאופן זה, יצטרכו להחליט באיזו משכנתא לבחור, מבין ההצעות שניתנו להם.

לעומת זאת, יעוץ בנוגע למשכנתא אשר ניתן ע"י יועץ משכנתא בכוכב יאיר, מרכז בפעם אחת – כמה הצעות עבור הלקוח, כך שנחסך עבורו זמן וריצות לכמה בנקים, בכדי להגיע להצעה האטרקטיבית ביותר עבורו.

 

מהו תפקידו של יועץ המשכנתאות לאחר קבלת המשכנתא?

תהליך קבלת משכנתא עשוי להיות לעיתים מורכב ולפיכך, ידרוש הוא טיפול בכמה פרמטרים שונים, בכדי לקבל את המשכנתא. מתפקידו של יועץ משכנתאות בכוכב יאיר להעניק שירות ללקוחותיו, החל מבקשת המשכנתא ועד לקבלתה, הן כשמדובר בתהליך פשוט והן כשמדובר בתהליך מורכב.

יועץ משכנתאות בכוכב יאיר יכול לסייע ללקוחותיו גם בהמשך הדרך, לאחר שקיבלו הם את המשכנתא מהבנק. מתן הסיוע שלו ללקוחותיו עשוי להתבטא במצבים בהם יתרחשו שינויים כלכליים, במצבים בהם יתרחשו שינויים קיצוניים בריביות והצמדה ועוד.

נסיבות אלה ואחרות עשויות לגרום ללקוחות לפנות שוב ליועץ המשכנתא שליווה אותם, בכדי לסייע להם לבחון את האפשרויות בנוגע להמשכיות המשכנתא, בנוגע לפרעונה, בנוגע לריביות המשולמות בגינה, בנוגע לביצוע מיחזור משכנתא וכיו"ב.

מה היה לנו עד עכשיו?

הכתבה עזרה לכם?
שתפו אותו עם החברים

ליצירת קשר בוואצפ אנא רשמו את המספר שלכם