יועץ משכנתא

יועץ משכנתא יועץ משכנתא – יביא אתכם להלוואה הנכונה

משכנתא היא עסק יקר, לא משנה איך מסתכלים על זה מדובר על הוצאה עצומה בדרך להגשמת החלום של בעלות פרטית על דירה או בית.

בגלל המחירים הגבוהים בשוק הדיור הישראלי כמעט כולנו זקוקים להלוואת משכנתא על מנת לממן את החלום הזה, ולהלוואות יש מחיר שיש לשלם בכל חודש כאשר מחזירים אחוז קטן מהסכום לבנק המלווה, וכן ישנן המון מסלולי משכנתא אפשריים שיכולים להפוך את העניין למסובך ומבלבל ולגרום לכך שהלווים הפרטיים בוחרים במסלול לא אידיאלי ויקר עבורם.

יועץ משכנתא נועד לפתור חלק מהבעיות האלו, לסייע בניהול תקציב לפני נטילת משכנתא, ולהשיג עבור הלווים תנאים ומחירים נוחים למשכנתא ולחסוך בדרך הרבה מאוד כסף לרוכשי הדירות.

יועץ משכנתא

יועץ משכנתא – מתרוצץ בשבילכם

השירות של יועץ משכנתא הוא מקיף מאוד כאשר המטרה הסופית היא מציאת המשכנתא הטובה ביותר עבור הלווים הרלבנטיים מבחינת התנאים השונים של המשכנתא, המחירים הנוספים של המשכנתא והגמישות שלה על פי דרישות הלקוח והתנאים בשטח

לזוג פרטי שרוצה לקבל משכנתא כדי לרכוש דירה משל עצמו צפויה הרבה התרוצצות בין הבנקים השונים לקבלת הצעות כאלו ואחרות ולאחר מכן ביצוע הרבה שיעורי בית והשוואת משכנתאות לבחירת המסלול המתאים והזול ביותר פוטנציאלית.

על פי רוב ניתן בהחלט לומר כי כוח המיקוח של זוג לווים אחד ובלתי מנוסה מול הבנקים למשכנתאות הוא קטן יחסית לעומת גורם מקצועי שמרכז הרבה לקוחות שמהווים כוח קנייה גדול. יועץ משכנתא למעשה חוסך לאותו זוג את הצורך להתרוצץ יתר על המידה בין הבנקים השונים והוא מבצע את העבודה הסיזיפית של השגת הצעות המחיר הטובות ביותר. אין ספק שגורם מיומן ומנוסה בתחום יכול להשיג את כל הפרטים במהירות ובתנאים מועדפים.

למעשה בתנאי השוק של היום, לא ניתן לוותר על שירותיו של יוצץ מקצועי ומנוסה אשר עלותות מתגמדת לעומת החסכון והדיוק שהוא משיג בתכנון טוב של תמהיל המשכנתא וההחזר החודשי. יועצי המשכנתא של wayout לדוגמא חסכו סכומים ניכרים ללקוחות רבים.

מחזיר את ההשקעה במהירות

אנשים רבים נרתעים מלפנות לשירותיו של יועץ משכנתא כי הוא גובה כסף עבור השירות, המחשבה היא כי המשכנתא בכל מקרה יקרה אז נחסוך על היועץ ונעשה הכל לבד. זוהי טעות שעלולה להיות יקרה ומשמעותית מאוד לאורך השנים.

אמנם יועץ המשכנתאות גובה כסף עבור השירות – עובדה חיובית דווקא שנתייחס אליה בהמשך – אך התנאים המועדפים מבחינת הריביות, המסלולים ותנאי ההחזר שהוא יכול להשיג ללווים מחזירים את ההשקעה במהירות. אין ספק שמכל בחינה שלא בוחנים את הנושא, עדיף לשלם סכום מסוים ליועץ משכנתא ולא לשלם אחר כך סכומים גבוהים ומיותרים לבנק במשך 30 שנה ולכן מומלץ לקבל ייעוץ משכנתאות.

רק ייעוץ אובייקטיבי בלתי תלוי

בהמשך לסעיף הקודם, העובדה שיועץ המשכנתא גובה כסף עבור השירות היא משמעותית ואומרת משהו על טיב השירות. יועץ משכנתא טוב חייב כמובן להיות בלתי תלוי ומשוחרר מכל אינטרס מול בנק למשכנתאות כזה או אחר. לכן יועץ שגובה כסף עבור השירות ולא מקבל תגמול על "מכירת" משכנתאות לבנק ספציפי יוכל לתת שירות אמין ואיכותי ולמצוא את המשכנתא המתאימה והטובה ביותר באמת עבור כל לקוח.

מה היה לנו עד עכשיו?

הכתבה עזרה לכם?
שתפו אותו עם החברים

אוהד ויס יועץ משכנתאות
אהד ויס - יועץ משכנתאות

משכנתא אינפו:
יועצי המשכנתאות הטובים בישראל

1. משאירים פניה באתר

2. מקבלים שיחת ייעוץ ראשונית

3. מקבלים ייעוץ משכנתאות וליווי במידת הצורך

נשמח לעזור לך!

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:

ליצירת קשר בוואצפ אנא רשמו את המספר שלכם