ייעוץ משכנתא

בשעה טובה החלטתם שאתם רוצים לקנות דירה? אתם לא יכולים לסבול יותר את המחשבה שאתם מממנים את המשכנתא של בעל הבית? אם כך, כדאי שתדעו שאפשר להבין אתכם, שכן להיות בעלי נכס בישראל זה משהו שרבים מאתנו חולמים עליו. זקוקים לעזרה כלכלית? חושבים לקחת משכנתא? עיינו במאמר שלפניכם וקבלו טיפים חשובים בנושא.

ייעוץ משכנתא

מדוע לא כדאי לוותר על ייעוץ בתחום המשכנתאות?

הימים שבהם כל אחד מאתנו יכול היה להיכנס לבנק, לבקש משכנתא ופשוט לקבל אותה עברו חלפו להם. אומנם זה נכון שהבנקים עדיין נותנים משכנתאות ועושים הכול כדי שכל הלקוחות ייצאו מרוצים, אך העניין הוא שהיום יש הרבה יותר מסלולי משכנתא. לכן נשאלת השאלה: האם אדם שלא באמת מגיע עם ידע בתחום הזה יוכל לבחור את המשכנתא הנכונה לו? או שאולי צריך לקבל עזרה כדי להבין איזו משכנתא יכולה להיות כמה שיותר מתאימה? האמת היא, שדווקא בגלל שיש כל כך הרבה אפשרויות כדאי לחשוב על פניה אל ייעוץ משכנתא כי איש מקצוע כזה יוכל לעזור לכם להבין איזה מסלול משכנתא יתאים לכם יותר. זה לא משנה אם אתם רוצים לקחת את המשכנתא הכי גדולה שאתם יכולים או שאתם מעדיפים לקחת משכנתא קטנה יותר. מה שבטוח זה שעם יועץ מנוסה ומקצועי יהיה לכם קל יותר לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

 

איך בוחרים לאיזה יועץ כדאי לפנות?

כיוון שכולם חולמים במדינת ישראל על רכישת דירה, ברור מדוע יש כל כך הרבה יועצי משכנתאות שביניהם תוכלו לבחור. אומנם זה נכון שרבים מהם מגיעים עם ניסיון רב, אך לא כל אחד מהם הוא יועץ שבאמת תרגישו שאתם יכולים לסמוך עליו. לכן יש טעם לבדוק שאתם פונים אל יועץ מנוסה, מקצועי וכזה שמעורר אצלכם תחושה של אמון. כמו כן, אם חשבתם לרגע לפנות אל יועץ המשכנתאות של הבנק, לא בטוח שזו בחירה מספיק טובה. העניין הוא שיועץ משכנתאות מהבנק חושב על אינטרס הפוך מזה שלכם: כלומר על הרווח של הבנק ולכן עלול להיות שהוא ימליץ לכם על מסלול שיהיה פחות נוח ואטרקטיבי עבורכם.

 

האם השירות של יועץ המשכנתאות עולה הרבה?

אתם רוצים לפנות אל יועץ משכנתאות אך חוששים שזה יהיה יקר? לא מוכנים לשלם מחירים גבוהים מידי? עכשיו זה הרגע לדבר עם כמה יועצים כאלה במקביל ולהבין על איזה מחירים מדובר. האם כל היועצים יגבו מכם את אותם המחירים? כלל לא בטוח. מצד שני, גם לא בטוח שכדאי יהיה לפנות אל יועץ שגובה את המחיר הכי נמוך שיש. אם המחיר בא על חשבון הניסיון, הידע או המקצועיות של היועץ, הרי שעדיף יהיה בכל זאת לבדוק עוד כמה אופציות ולבחור ביועץ משכמו ומעלה, גם אם תשלמו לו קצת יותר.

פגישת ייעוץ

מה היה לנו עד עכשיו?

הכתבה עזרה לכם?
שתפו אותו עם החברים

אוהד ויס יועץ משכנתאות
אהד ויס - יועץ משכנתאות

משכנתא אינפו:
יועצי המשכנתאות הטובים בישראל

1. משאירים פניה באתר

2. מקבלים שיחת ייעוץ ראשונית

3. מקבלים ייעוץ משכנתאות וליווי במידת הצורך

נשמח לעזור לך!

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:

ליצירת קשר בוואצפ אנא רשמו את המספר שלכם