מחשבונים פיננסים – איך זה יכול לעזור לכם

מחשבונים פיננסיים הם כלים מקוונים, יעילים ונוחים, לרוב זמינים לשימוש חופשי לטובת ציבור הגולשים באינטרנט.

מחשבונים אלה יכולים לעזור לכם לחשב אחוזים כלליים, אחוזי הנחה, שיעורי מע"מ ועוד ויש גם מחשבונים שיכולים לעזור לכם לחשב שבועות הריון, מדד BMI, להמיר משקלים ומידות וכן הלאה.

אם כן, למה יכולים לשמש אתכם מחשבונים פיננסיים והאם הם באמת הופכים את החיים קלים יותר?

מחשבונים פיננסים - איך זה יכול לעזור לכם

מה עושים עם מחשבונים פיננסיים

מחשבונים פיננסים הם כלי יעיל ונוח לפתרון חישובים מורכבים, אותם רוב הציבור למד בביה"ס ושכח ברגע שהסתיים המבחן.

בין היתר, אפשר למצוא מחשבונים שמחשבים אחוזים ויכולים לעזור לכם להבין – כמה יעלה המוצר שקניתם לאחר הנחה, מהו גובה ההנחה על מוצר, או שירות שאתם מעוניינים בו, מה היה המחיר המלא שהמוצר, לפני שניתנה לכם הנחה ועוד.

כל מה שצריך כדי להפעיל מחשבון כזה הוא להיכנס לקישור המתאים באינטרנט, למשל: https://culc.co.il, לבחור את המחשבון הרצוי לכם ולהזין את המספר הנקוב.

המחשבון ייתן לכם את התוצאה הרצויה מבלי שתצטרכו להמתין, או לחשב בכוחות עצמכם.

מחשבונים פיננסים אינם כלי חדש. למעשה הם קיימים אפילו באתר של רשות המיסים, כדי לסייע לעצמאים בעיקר, לחשב את שיעורי המס שהם צריכים לשלם, או לבדוק אם מגיע להם החזר.

מחשבונים כאלה קיימים גם לצורך חישוב עלויות חודשיות של תשלומי המשכנתא, בהתאם למספר נתונים שיש להזין אליהם כמו: גובה המשכנתא הרצוי, מספר תשלומים רצוי, ריבית שנתית, גובה החזר חודשי רצוי ועוד.

המתכנתים של מחשבונים אלה יוצרים תוכנות מותאמות לכל סוג של חישוב, כך שאתם לא צריכים לחשב בעצמכם, אלא רק להזין את הנתונים המבוקשים – המחשב כבר יעשה את החישוב עבורכם בהתאם לנתונים שהזנתם.

 

מי צריך מחשבונים פיננסיים

כולם צריכים מחשבונים פיננסיים. קיימים בעולם כיום אינספור חישובים שיש לערוך במהלך חיי היומיום שלנו, כדי להבין כמה אנחנו צריכים לשלם, מהו המחיר שהתקבל לאחר הנחה, מה יהיה המחיר הסופי לאחר תוספת מע"מ, מהו שיעור המע"מ שיש לגבות – אם אתם בעלי עסקים ואפילו כיצד ייראו החיים שלכם בעתיד, אם תקחו משכנתא בתנאים שהציעו לכם.

 

לסיכום

החיים העמוסים בעולם המודרני לצד סיטואציות לחוצות ומיעוט בזמן פנוי, הופכים את המחשבונים הללו הכרחיים לכל מי שחשוב לו להיות עם היד על הדופק, לשלוט בהוצאות ולשמור על מאזן כספי.

מחשבונים אלה מאפשרים לכם לחשב הנחה במהירות כשאתם שניה לפני תשלום בקופה, או כשאתם ממהרים לחזור הביתה וחייבים לדעת אם כדאי לכם לקנות מוצר מסוים בגלל ההנחה, לוודא שגבו מכם את המחיר הנכון ולקבל תשובות מהירות ומדויקות.

מה שאנחנו עדיין לא מבינים הוא: איך הצלחנו להסתדר בלי מחשבונים פיננסיים עד היום???

כלי חישוב

מה היה לנו עד עכשיו?

הכתבה עזרה לכם?
שתפו אותו עם החברים

אוהד ויס יועץ משכנתאות
אהד ויס - יועץ משכנתאות

משכנתא אינפו:
יועצי המשכנתאות הטובים בישראל

1. משאירים פניה באתר

2. מקבלים שיחת ייעוץ ראשונית

3. מקבלים ייעוץ משכנתאות וליווי במידת הצורך

נשמח לעזור לך!

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:

ליצירת קשר בוואצפ אנא רשמו את המספר שלכם