קורס ניהול עסקים – לבעלי עסקים

בעלי עסקים שרוצים לקחת את העסק כמה צעדים קדימה? מתי בפעם האחרונה עשיתם משהו בשביל עצמכם והעסק שלכם? אנחנו מכירים אתכם. אנחנו יודעים שפתחתם את העסק שלכם בעשר אצבעות, הצלחתם להתייצב, להעסיק עובדים ולשמור על שגרת העבודה האולטימטיבית עבורכם.

מה כבר אנחנו יכולים ללמד אתכם, הרי לא הייתם בבית הספר כבר עשרות שנים – מה פתאום ללמוד? אז שתדעו, שלא משנה כמה אתם תותחים – קורס ניהול עסקים לבעלי עסקים יכול להוציא אתכם עם המון תובנות אינדיבידואליות שיעזרו לכם המון.

 

מה לומדים בקורס ניהול עסקים לבעלי עסקים של ניר דובדבני?

בקורס ניהול העסקים של ניר דובדבני לומדים איך לנהל את העסק בצורה שתניב הכי הרבה רווחים, איך להתפתח בתחום העסקי וכיצד לתחזק את העסק השוטף ולשלבו בחיי היום יום. זאת ועוד – הבוגרים שלנו מספרים כי הטיפים שהם לומדים בקורס עוזרים ורלוונטיים עבורם בחיים הפרטיים.

הייחוד של הקורס ניר דובדבני נעוץ בעובדה שהבוגרים יוצאים עם כלים פרקטיים, יומיים – ולא לומדים כל מיני תיאוריות כלכליות שלא תורמות בכלום. כמו כן, אנחנו מתאימים לכם ולעסק האישי שלכם את הפרקטיקות והעצות הנלמדות בקורס.

סטודנטים לניהול עסקים

מי קהל היעד של הקורס?

קהל היעד שלנו הוא בעלי עסקים שרוצים לרכוש פרקטיקות וידע חדש. אולי, "נתקעתם" קצת בשגרה או שאתם עושים הכל על "אוטומט" – וצריכים שמישהו ירענן לכם את הראייה על העסק שלכם, ויתן לכם זווית חדשה ומודרנית עליו.

כמו כן, אנחנו ממליצים על הקורס לכל מי שרוצה לצאת משכירות לעצמאות ולהתנסות בצעדים הראשונים להקמת העסק. הקורס יעשה לתלמידים האלו סדר בראש, בארנק ובלו"ז. אגב – לא כל מי שפותח עסק הופך בין לילה לעצמאי. יש מי שרוצה לשלב בין קריירה כשכיר וקריירה עצמאית, וגם לאלו הקורס הזה מצוין.

 

מה כולל הקורס לניהול עסקים של ניר דובדבני?

קודם כל, במרכז של ניר דובדבני מספר קורסים שונים לפי הדגש וההשקעה שהאדם רוצה לשים בעסק שלו. כך, יש לנו מסלולים שמקנים ידע מקצועי גרידא, ויש לנו מסלולים שכוללים ליווי מקצועי לצעדים הראשונים בהקמת או שיפור העסק.

 

קצת עלינו

כשניר דובדבני פתח את העסק שלו, הוא חרט על דגלו לעזור לבעלי עסקים לממש את הפוטנציאל הגלום בהם וברעיונות העסקיים המבריקים שלהם. דובדבני עצמו הוא איש עסקים מצליח – ובמהלך הקריירה פיתח ושכלל שיטות לניהול עסקים וסגירות מכירות. שוב, לא מדובר רק בעסקים – מדובר בחיים שלכם.

לפי שיטת דובדבני, מטרת הקורס היא להוציא ממכם את הניצוץ, על מנת שתוכלו להביא את עצמם לידי ביטוי מקסימלי ולגרוף הצלחה לאן שלא תפנו. זו הסיבה שאם תשאלו בעלי עסקים רבים מהארץ שלקחו את הקורס, הם יספרו לכם כי עברו שינוי משמעותי בחייהם – וכי הפכו למאושרים יותר, ולא רק בגלל שהם מרוויחים יותר (למרות שזה בונוס ענק).

קורס ניהול עסקים

מה היה לנו עד עכשיו?

הכתבה עזרה לכם?
שתפו אותו עם החברים

אוהד ויס יועץ משכנתאות
אהד ויס - יועץ משכנתאות

משכנתא אינפו:
יועצי המשכנתאות הטובים בישראל

1. משאירים פניה באתר

2. מקבלים שיחת ייעוץ ראשונית

3. מקבלים ייעוץ משכנתאות וליווי במידת הצורך

נשמח לעזור לך!

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:

ליצירת קשר בוואצפ אנא רשמו את המספר שלכם