4 טיפים כיצד לפרוש לפנסיה כמו שצריך

פרישה לפנסיה צריכה להתקיים תוך היכרות עם טיפים חשובים שניתנו מצד מומחים שמכירים את התחום מקרוב. עובדה זו התגלתה לנו לאחרונה לאחר ששמענו על עלייה במספר הפורשים שחוו קושי מבחינות שונות. הדבר הוביל אותנו להעלות את המדריך הנוכחי לרשת, שירכז את כל הפרטים שיהפכו את הפרישה שלכם למושלמת. 

 

טיפ מספר 1 – תשוחחו עם המעסיק

סביר להניח שאתם יודעים שמגיעות לכם כל מיני זכויות בעת הפרישה לפנסיה, אך אין לכם מושג מה הן בדיוק. אם כך, עליכם לפנות אל המעסיק שלכם או לקרוא את חוזה העבודה שברשותכם, כדי שתוכלו להכיר מקרוב בסוגי המענקים שמגיעים לכם, לדוגמא:

  • פדיון ימי מחלה
  • מענק הסתגלות
  • מענק פרישה מיוחד
  • השלמה לפיצויים
  • מענק הודעה מוקדמת ועוד

מעסיק

טיפ מספר 2 – תקראו מאמרים בנושאי פנסיה

סביר להניח שהגעתם למדריך זה, כדי לקבל מידע חיוני שיאפשר לכם לפרוש על הצד הטוב ביותר, תוך מיצוי הזכויות שלכם. אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. מעטים הם האנשים שמכירים בזכויות שלהם בהקשר זה. עובדה זו הובילה לעלייתם של פורטלים רבים שמרכזים את כל המידע החיוני בשפה פשוטה וברורה.

אם אתם רוצים להכיר בזכויות שלכם, מבלי לשבור את הראש, אתם יכולים לעיין במאמרים שעולים מידי יום לפורטלים השונים, כמו למשל, פורטל פרשתי שנחשב למוכר ביותר בתחום.

 

טיפ מספר 3 – תבנו לעצמכם שגרה פעילה

דיכאון, חרדה וחוסר אונים אלה תחושות שאתם עשויים לחוות במידה ולא תכינו את עצמכם לפנסיה כמו שצריך. אתם יכולים כמובן לפעול באופן שקול שיאפשר לכם ליהנות מכל רגע פנוי. כדי שזה יקרה, עליכם לבנות סדר יום שיכלול שגרה פעילה וקבועה. בחרנו להציג בפניכם דוגמא לסדר יום מיטבי שתוכלו ליישם כבר עכשיו:

 

בוקר צוהריים אחה"צ ערב
יום ראשון פעילות ספורטיבית (שחייה\ ריצה\ נסיעה על אופניים) ארוחת משותפת עם חברים יציאה להרצאה מנוחה בבית (קריאת ספר\ גלישה באינטרנט)

 

טיפ מספר 4 – תוסיפו התנדבות לסדר היום

אומרים שיש 2 סוגים של אנשים בעולם. הראשונים הם אלה שחיכו במשך שנים רבות לפנסיה, כדי שיתאפשר להם לשבת רגל על רגל, מבלי לעשות דבר. השניים הם אנשים שאוהבים להיות בעשייה ומחפשים אחר תעסוקה מעניינת. אם אתם נמנים מבין הסוג השני, עליכם להוסיף פעילויות התנדבותיות שנוגעות לתחום שבו עסקתם לאורך השנים. שכן, כך, יתאפשר לכם ליהנות מהחופש מצד אחד ומצד שני, תוכלו להעניק מהידע שלכם לאחרים.

 

השורה התחתונה – תיהנו מהפנסיה!

עד כאן 4 הטיפים החיוניים שיאפשרו לכם לפרוש לפנסיה על הצד הטוב ביותר. כעת אתם מכירים במידע הדרוש, כך שנותר לכם רק ליישם את שנכתב לעיל. נאחל בהזדמנות זו שתדעו לנצל את ימי החופש שלכם בהנאה, למידה וסיוע לאחרים.

לפרוש כמו שצריך

מה היה לנו עד עכשיו?

הכתבה עזרה לכם?
שתפו אותו עם החברים

אוהד ויס יועץ משכנתאות
אהד ויס - יועץ משכנתאות

משכנתא אינפו:
יועצי המשכנתאות הטובים בישראל

1. משאירים פניה באתר

2. מקבלים שיחת ייעוץ ראשונית

3. מקבלים ייעוץ משכנתאות וליווי במידת הצורך

נשמח לעזור לך!

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:

ליצירת קשר בוואצפ אנא רשמו את המספר שלכם