5 דרכים להפוך ל-HR מצטיינת!

מנהלות ומנהלי משאבי אנוש (HR) הם שחקנים ושחקניות חיוניים בכל עסק. הם אחראים על גיוס, הכשרה, פיתוח וקידום עובדים. מנהלי ומנהלות HR מצטיינים הם אלה שמצליחים להשפיע לטובה על עסקיהם על ידי יצירת סביבה עובדתית בריאה ומועילה. קבלו 5 דרכים להפוך ל-HR מצטיינת.

 

1 – להיות בעלת ידע נרחב בתחום משאבי אנוש

כדי להיות מנהלת HR מצטיינת, חשוב להיות בעלת ידע נרחב בתחום משאבי אנוש. זה כולל הבנה של חוקי העבודה, שיטות גיוס, שיטות הכשרה ותהליכי פיתוח. ניתן ללמוד על תחום משאבי אנוש באמצעות קורסים אקדמיים, השתלמויות מקצועיות וקריאה של ספרים וכתבי עת בתחום. למשל, חברת היי בוב היא פלטפורמה מקצועית של HR שעשתה מהפיכה בניהול משאבי אנוש.

להיות בעלת ידע נרחב בתחום משאבי אנוש

 

2 – להיות בעלת מיומנויות תקשורת ויחסי אנוש מצוינים

מנהלת HR צריכה להיות מסוגלת לתקשר בצורה ברורה ויעילה עם עובדים, מנהלים ובעלי עניין אחרים. היא צריכה גם להיות מסוגלת לבנות מערכות יחסים חזקות עם אנשים מכל רקע. ניתן לשפר את מיומנויות התקשורת ויחסי האנוש באמצעות תרגול, השתתפות בקורסים מקצועיים, וקבלת משוב מאחרים.

 

3 – להיות בעלת יכולת פתרון בעיות וקבלת החלטות

מנהלת HR צריכה להיות מסוגלת לזהות ולפתור בעיות בתחום משאבי אנוש. כמו כן עליה לדעת לקבל החלטות מושכלות המבוססות על נתונים. ניתן לשפר את יכולת פתרון הבעיות וקבלת ההחלטות באמצעות אימון ותרגול או קורס מקצועי.

 

4 – להיות בעלת מיומנויות מנהיגות וניהול

מנהלת HR צריכה להיות בעלת יכולת להוביל ולנהל צוותים. היא צריכה להיות מיומנת בפיתוח  אסטרטגיות וביישום תוכניות. ניתן לשפר את מיומנויות המנהיגות על ידי צבירת ניסיון אך זה גם תלוי באופי של המנהלת ובכישוריה.

 

5 – להיות בעלת ראייה רחבה ויכולת לחשוב מחוץ לקופסה

מנהלת HR מצטיינת צריכה לחשוב מחוץ לקופסה ולמצוא פתרונות חדשניים לבעיות. היא גם  צריכה להיות מסוגלת לראות את התמונה הגדולה ולהבין את ההשפעה של ההחלטות שלה על העסק כולו. ניתן לשפר את היכולת לחשוב מחוץ לקופסה על ידי תרגול וחשיפה לחשיבה יצירתית.

 

כיצד להפוך ל HR -מצטיינת?

ראשית, חשוב להתעדכן בתחום משאבי האנוש. העולם של משאבי אנוש משתנה כל הזמן, ולכן יש להישאר מעודכנים בטרנדים האחרונים. ניתן לעשות זאת באמצעות קריאה של ספרים וכתבי עת בתחום, השתתפות בכנסים מקצועיים ובניית קשרים עם אנשי מקצוע אחרים בתחום.

שנית, התנדבות בקהילה היא דרך מצוינת לרכוש ניסיון וידע בתחום משאבי אנוש. היא גם מאפשרת להשפיע לטובה על חייהם של אחרים. שלישית, יש להשאיר את הדלת פתוחה ללמידה, כי מנהלות ומנהלי HR מצטיינים תמיד לומדים דברים חדשים. הם תמיד מחפשים דרכים לשפר את היכולות שלהם ולתרום יותר לעסקיהם. לסיכום, כל אלו יובילו אותך להיות מנהלת HR מצטיינת.

להיות בעלת ראייה רחבה ויכולת לחשוב מחוץ לקופסה

מה היה לנו עד עכשיו?

הכתבה עזרה לכם?
שתפו אותו עם החברים

אוהד ויס יועץ משכנתאות
אהד ויס - יועץ משכנתאות

משכנתא אינפו:
יועצי המשכנתאות הטובים בישראל

1. משאירים פניה באתר

2. מקבלים שיחת ייעוץ ראשונית

3. מקבלים ייעוץ משכנתאות וליווי במידת הצורך

נשמח לעזור לך!

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:

ליצירת קשר בוואצפ אנא רשמו את המספר שלכם