AMG משכנתאות

AMG משכנתאותחברת AMG משכנתאות, נכנסה לשוק המשכנתאות הישראלי בשנת 2004 כשחקנית חדשה בתחום של ייעוץ משכנתאות. מאז 2004 החברה מעניקה שירותי ייעוץ מקיפים בתחום וסייע לאלפי לקוחות להשיג עסקאות משכנתא נוחות ואופטימליות אל מול הגופים הפיננסיים השונים.

היתרונות העיקריים של חברה זו, מעבר לדאגה יתרה ללקוח, הם הבקיאות הרבה של אנשיה, והיכולת להתאים את הייעוץ לקבוצות נבדלות באוכלוסייה. אכן, לא מפתיע במהלך השנים האחרונות בנתה לעצמה החברה מוניטין גבוה מאד בתחום המשכנתאות הישראלי, וכן שירתה נאמנה לקוחות רבים.

הקמת החברה

קבוצת AMG נוסדה בשנת 2001 כגוף אשר נועד להציע ללקוחות פתרונות בתחומי הביטוח והייעוץ הפיננסי. באותה שנה נוסדה גם AMG מודלים כלכליים, גוף העוסק באופן מובהק בנושאי הביטוח השונים.

בשנת 2004 החלה התעסקות הקבוצה בתחומי המשכנתאות, וזאת באמצעות AMG משכנתאות, גוף הבא להעניק ללקוחות ליווי וייעוץ מלא בשלבי לקיחת המשכנתא: ובעיקר בכל הקשור לבחירת מסלול אופטימלי ולהשגת תנאים ייחודיים במשא ומתן אל מול הבנקים וחברות הביטוח .

השירותים השונים של החברה

באופן יותר ספציפי, ניתן למנות את סל השירותים שמציעה חברת AMG משכנתאות ללקוחותיה. סל שירותים זה כולל התעסקות במסלולי משכנתא ייחודיים, מיחזור משכנתא, משכנתא לקבוצות רכישה, משכנתא לחברי קיבוץ, מימון נדל"ן עסקי, ביטוחי משכנתאות והרשימה עוד ארוכה.

מגוון רחב זה של שירותים מאפשר ללקוח לבחור בדיוק את המסלול שמתאים לו ביותר. הפעילות עם חברי קיבוץ או קבוצת רכישה מאופיינת בהתאמה רבה עוד יותר לתנאים הכספיים וליכולותיהן של הנמנים עם הקבוצות האלה, דבר שמקל מאד על מציאת ההצעה הטובה ביותר.

כך לדוגמא בעלי הכנסהגבוהה המעוניינים בנכס נדל"ני אשר המשכנתא עליו עולה על מיליון שקלים וחצי, נהנים משירות מהיר יותר, עמלות נמוכות וכן הלאה – במסגרת מסלול ה-VIP של החברה.

דאגה מקסימלית ללקוח

הפעילות המתוארת היא רבה חשיבות עבור הלקוח. אנשי החברה, אשר בקיאים בחוקי הנדל"ן ובאפשרויות המשכנתא השונות, מנהלים עבורו את המשא ומתן מול הבנקים. בהקשר הזה, החברה מתעסקת באופן בלעדי בהשגת הטפסים הרלוונטיים ובפנייה לאנשי המקצוע הקשורים לעסקה.

כך נחסך ללקוח הרבה יותר מזמן יקר: הפנייה לגופים הפיננסיים נעשית על ידי אנשי מקצוע הבקיאים בתחום ומחוייבים ללקוח. זאת, כמובן, להבדיל אלפי הבדלות מהאינטרס המובהק של רבים מעובדי הבנקים, אשר באים לשפר את רווחי המקום בו הם עובדים. יש לציין כי תפיסת עבודה זו של אנשי החברה אינה מובנית מאליה בשוק המשכנתאות הישראלי, ולקוחה במידה רבה מהמודל האמריקאי. כך, הדרך עד להשגת עסקת המימון האידיאלי קצרה הרבה יותר.

שיטת פעולה עיקרית של החברה היא באמצעות מכרזים בין הבנקים השונים, כאשר כל מרכז כולל בתוכו מספר רב של צרכנים מציבור רוכשי הדירות. כך, כשסכום הבקשות המצטברות מגיע לעשרות מיליוני שקלים, קל הרבה יותר לקבל את התנאים הנוחים ביותר בשוק.

חשיבותה של החברה בנוף הישראלי

במהלך שנות עבודה, בנתה לעצמה AMG משכנתאות מוניטין של חברה אמינה ואובייקטיבית בתחום, כשהפעילות שלה היא עבור המגזר הפרטי והעסקי כאחד. בחברה מועסקים, בנוסף ליועצי המשכנתאות, גם כלכלנים, משפטניים, ברוקרים, אשר יחדיו משלימים את התמונה הפיננסית.

חלק בלתי נפרד בפעילותה של AMG השקעות הוא פעילות עבור המגזר החרדי. מחלקה מיוחדת שנפתחה לאחרונה, מעניקה סיוע ייחודי לחרדים, קבוצה אשר סובלת מאד ממשבר הדיור הפוקד את ישראל. הפעילות תיעשה בהתאם לתנאי ההלכה, כמו הפרדה בין יועצים ליועצות, הקדשת זמן לתפילות וכן הלאה.

פרטים ליצירת קשר

ניתן ליצור קשר עם אנשי AMG משכנתאות באמצעות אחד ממספרי הטלפון או כתובות הדואר האלקטרוני המצויים באתר האינטרנט של החברה. משרדי החברה ממוקמים ברחוב תוצרת הארץ בתל-אביב.

משכנתא אינפו: יועצי המשכנתאות הטובים בישראל

נשמח לעזור לך!

1. משאירים פניה באתר

2. מקבלים שיחת ייעוץ ראשונית

3. מקבלים ייעוץ משכנתאות וליווי במידת הצורך

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:

גלילה לראש העמוד